Боже серце (четвер XIV тижня Звичайного періоду)

God-Is-Love-And-You-Are-Love

Так говорить Господь: «Коли Ізраїль був дитятком, Я полюбив його, і з Єгипту покликав Я Мого сина. Що більше Я їх кликав, то більш вони відходили від Мене. Вони Ваалам жертви приносили та ідолам кадили.
Це Я вчив Єфраїма ходити, брав їх за руки, але вони не розуміли, що це Я доглядав їх. Я притягав їх людськими узами – узами любові. Я був для них, наче той, хто підносить дитя до своєї щоки. Я нахилявсь над ними й давав їм їсти.
Серце Моє обернулось в Мені, зворушилось усе нутро Моє. Не виконаю палаючого гніву Мого, не буду більше нищити Єфраїма, бо Я – Бог, не людина; Святий посеред тебе; Я не вломлюся в місто».

Ос 11,1-4.8в-9

Коли читається пророк Осія, що проповідував одночасно з пророком Амосом, котрий товаришував на минулого тижня, то можна легко зауважити наскільки різні це послання, як Господь по різному промовляє, хоча й одночасно. З одного боку різко застерігає, картає, пригрожує, а з іншого – сердечно пригортає та лагідно говорить до свого народу. Яке душевне сьогодні читання! Тут навіть не треба багато коментувати, а просто читати, дати цім словам проникнути до серця й до розуму. Вдивлятися в Бога!

Господь говорить про себе і як про Нареченого Ізраїля, і як про його Батька. Скільки старань і любові Він вклав у виховання! Одна із характерних рис Бога – Його сила. Але ця сила не проявляється у гніві чи покаранні, а в милосерді, в любові, в терпеливості. Бо це Бог, а не людина. Людина реагує по-своєму, а Бог – по-Божому.

Сьогодні хочу мати перед очима саме такий образ Бога. Молитимуся до свого Отця, який ніжно дбає про мене, пригортаючи до себе та пробачаючи від усього серця.

Advertisements

1 thought on “Боже серце (четвер XIV тижня Звичайного періоду)

  1. Пінгбек: Боже серце | CREDO

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close