Токсичні слова (четвер 9 тижня Звичайного періоду)

words

 

Любий! Пам’ятай про воскреслого з мертвих Ісуса Христа, який з нащадків Давида – згідно з моїм Євангелієм, за яке я переношу зло – до кайданів включно, наче злочинець. Але Боже слово не ув’язнити!
Тому все терплю заради вибраних, щоб і вони отримали спасіння, яке є в Ісусі Христі з вічною славою. Вірне слово: якщо ми з Ним померли, то з Ним і житимемо; якщо терпимо, то будемо з Ним і царювати; якщо відречемося, то й Він відречеться від нас; якщо ми невірні, то Він залишиться вірним, бо себе зректися не може.
Нагадуй про це й застерігай перед Богом, щоб не займалися словесними змаганнями, бо це не приносить користі, хіба лише слухачам на руїну. Постарайся представити себе достовірним перед Богом, бездоганним працівником, який наставляє на слово істини.

2Тим 2,8-15

Як гарно апостол Павло говорить про Боже Слово! Він ним захоплений, він його несе всюди. І не боїться страждати заради цього Слова. Бо Слово не можна ув’язнити! Проповідника так, але таким чином апостол стає подібним до Христа у терпінні, щоб разом з Ним радіти славою. Тому це не причина смутку, а саме навпаки. Боже Слово треба проповідувати.

Але не кожне слово – Боже. “Нагадуй про це, заклинаючи перед Богом, не воювати словесно, бо це на ніщо не корисно, лише на катастрофу слухачів” (Павло вживає грецьке слово “катастрофе” – “руйнування, знищення, розлад”). Деякі слова віруючих катастрофічні для тих, хто їх чує. Словесні війни… Поле бою на фейсбуці… В коментарях тут і там… Агресія (з різних причин) в реальному житті… Каже Павло: “Бездоганний працівник наставляє на слово істини”, проголошує Слово Боже про спасіння. Якщо моє слово несе війну, а не спасіння, якщо воно гірше катастрофи для того, хто мене слухає – то це не Боже Слово, не слово істини.

Господи Ісусе Христе, дай відвагу нести Твоє Слово світу, не зважаючи на всі труднощі! І навчи бути відповільним за мої слова, щоб вони ставали ехом Твого Слова спасіння та життя!

Advertisements

1 thought on “Токсичні слова (четвер 9 тижня Звичайного періоду)

  1. Сповіщення: Токсичні слова | CREDO

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close